Кабінет

Пошук
Close this search box.

Наші проєкти

Фільтрувати за
 • Atelier Fleuriste (Майстерня флористики)

  Проект, який включає повну реконструкцію цегляного будинку дев’ятнадцятого століття та будівництво нової будівлі у внутрішньому саду, випливає з бажання чітко відзначити присутність незвичайного місця в безладному міському контексті, затиснутому між спогадами сільської місцевості та недавніх будівельних втручань.

 • Церква Сан-Франческо-ді-Салес в Римі

  Характерним елементом цієї церкви, який відразу сприймається, є значне покриття, яке простягається на неї та плавно огортає її, немовби обіймаючи та захищаючи. Виступаючий дах закінчується загостренням, а потім розширюється та розтягується, створюючи гостинне та гостинне місце для святкувань.

 • Музей коней

  Вивчення креслень, які Марчелло Гвідо готує для підходу до своїх робіт, є фундаментальним для розуміння його архітектури. Не стільки для того, щоб отримати просвітлення щодо складної просторовості, яку він створює, а радше для того, щоб зануритися в дух винахідницького процесу, який розкривають зображення: фасади, розрізи, плани...

 • Водний парк джунглів Вана-Нава

  Vana Nava Water Jungle — це оазис розваг у центрі Хуа Хін, Таїланд, серед пишного ландшафту, який поглинає аквапарк. Водні джунглі Хуа-Хіна Вана-Нави поєднують знакові архітектурні та дизайнерські елементи з органічними навісами та різними екзотичними рослинами та тропічними деревами.

 • Зал принца Махідола

  Понад 10 архітектурних фірм подали на конкурс свої проекти, які сприяли створенню твору, який кинув виклик часу та представляв яскравий знак сучасності.