Зал принца Махідола

Університет Махідол, Таїланд, 2014

Покрівля з металочерепиці Prestige Compact Tegola Canadese

Понад 10 архітектурних фірм подали свої проєкти на конкурс, кидаючи виклик часу своєю творчою роботою та представляючи сильний знак сучасності. Конкурс був рішуче підтриманий трьома авторитетними членами Університету Махідол у Салаї, Таїланд, представниками історії сучасна та традиційна тайська архітектура: Амнуай Суванкірі, Пічай Васанасонг і Арвут Нгернчуклін.

Тайська студія Architects 49 Ltd. перемогла в конкурсі з пропозицією, яка об’єднує та охоплює, гармонізує його минуле та сьогодення. Архітектори 49 були засновані в 1983 році Ніті Стапітанондою, колишнім студентом Університету Чулалонгкорн та Університету Іллінойсу Урбана-Шампейн.

Обраний проєкт — Prince Mahidol Hall, побудований у кампусі Mahidol University: це багатофункціональний зал, який використовується як концертний зал, церемонії чи заходи з 2000 місць і найкращою акустикою. Архітектори надихалися органічними та традиційними тайськими формами.

Вестибюль і зовнішні скляні коридори пропонують надзвичайний вид. Двошаровий дах був розроблений для ізоляції зовнішнього шуму, а його структура складається з 19 сталевих елементів, дизайн яких нагадує скелет людського тіла, символізуючи пошук медичних знань, які є основою народження університету. Внутрішній простір повністю відкритий і розвивається навколо великої порожнечі на всю висоту, перетинається доріжками та призначений для розміщення великих інсталяцій та світлових елементів. Prince Mahidol Hall – найбільший концертний зал Таїланду. Зал названий на честь принца Махідола Адульядета. Зал був урочисто відкритий 14 квітня 2014 року і також був обраний Токійським філармонічним оркестром для його 100-річчя Світового туру 2014 року.

Продукт

Функціональність та дизайн

Продукт

Compact

Покрівля Prestige Compact перетворює традиційну покрівлю в престижний архітектурний елемент. Природне окислення міді створює хроматичні візерунки, які роблять вашу покрівлю унікальною та дорогоцінною.

Докладніше про продукт

МИ У ВАШОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ

Заповніть форму для запиту інформації