Цінності

ЕКОЛОГІЧНА СТІЙКІСТЬ

Екологічна стійкість є фундаментальною цінністю для нас у Tegola Canadese. Ми постійно прагнемо мінімізувати вплив на навколишнє середовище та захистити місця, де ми проживаємо, і людей, які там живуть.

Промисловий населений пункт, що гармонує з навколишньою середою

Промисловий населений пункт, що гармонує з територією
Перший виробничий завод Tegola Canadese був заснований багато років тому на території Вітторіо-Венето, в районі, спеціально обладнаному для розміщення промислових об’єктів, в оточенні природи та історичних місць, які потрібно охороняти.

Земля, усіяна невеликими селами та містечками стародавнього походження: епохи Відродження, середньовіччя та з відгомонами стародавнього Риму. Це була територія Венеційської республіки Серенісіма.

Саме тут були побудовані наші офіси та лабораторії, і саме тут сьогодні знаходиться штаб-квартира холдингу IWIS.

Valori-Tegola-Canadese-insediamento-in-armonia-con-territorio
Valori-Tegola-Canadese

Бережливе ставлення до природи та якості життя

Тут живуть наші співробітники, багато з них є нащадками поколінь, які протягом століть підтримували культуру добра, вони були навчені смаку до прекрасного, віддані збереженню цінності території, на якій вони живуть.

Усі ми тут, у Tegola Candese, хочемо й надалі насолоджуватися краєвидами буколічних пейзажів, лісів і незабруднених зелених зон.

На наших фабриках інновації, винахідництво та креативність тісно пов’язані з якістю життя, справді, ті, хто приходить до нас у гості, все ще знаходять найкращі традиції разом із сильним поштовхом до майбутнього.

Захист навколишнього середовища: зобов'язання перед наступними поколіннями

На додаток до інвестицій у розробку нових продуктів і постійне вдосконалення робочого місця, наші зусилля також спрямовані на виконання місії, яку ми вважаємо пріоритетною:

Залишити територію наступним поколінням такою, якою вона дісталася нам у спадок від попередніх. Цит. Лучано Маззер – Голова Tegola Canadese Srl.

Це не екологічна риторика, а автентична увага до природної спадщини, яка надихає нас і стимулює нас до постійного вдосконалення, яка співіснує з повагою до тих, хто з нами співпрацює, і до наших клієнтів.

Ми хотіли передати ці цінності, народжені безпосередньо в головному офісі у Вітторіо-Венето, нашим іншим 17 підприємствам, розташованим по всьому світу.

Salvaguardia-Tegola-Canadese

Команда

Ми завжди шукаємо високомотивованих людей, які мають намір найкращим чином проявити свої професійні навички в наших робочих командах. Якщо ви визнаєте, що маєте помітну здатність до інновацій та дій, ви станете частиною динамічної команди, яка постійно прагне задовольнити клієнтів. Не зволікайте, надсилайте заявку.