Компанія

ІННОВАЦІЇ ТА ДОСВІД
TEGOLA CANADESE

Tegola Canadese Srl була заснована в 1977 році у Вітторіо Венето (ТВ) і є частиною групи IWIS з італійським капіталом.

Розширення нашої компанії почалося з відкриття першого заводу в самому серці Венето, який і сьогодні є орієнтиром у Європі з точки зору технологій та виробничих потужностей.

З роками ми створили мережу комерційних компаній у різних європейських та неєвропейських країнах.

ІСТОРІЯ

Технологічні інновації та якість виробництва

Наша компанія завжди інвестувала в інновації та якістьпродукції і виробничих процесів. Завдяки кваліфікованому персоналу та важливому сектору досліджень і розробок, який постійно співпрацює з італійськими та європейськими університетами та науково-дослідними інститутами, ми розробляємо технологічно передові матеріали, здатні підвищити якість і гнучкість використання нашої черепиці, отримуючи високоякісний стандарт продукту.

Завдяки цьому бренд Tegola Canadese зміг зарекомендувати себе в Італії, Європі та світі:

– Сильному покликанню до інновацій;
– Багаторічному досвіду;
– Спеціалізації;
– Постійному вдосконаленню якості продукції та послуг.

Gruppo-iwis-logistic
SOSTENIBILITÀ AMBIENTALE

НАШІ ЦІННОСТІ

Захист довкілля та орієнтація на людей

З моменту заснування ми будуємо наше виробництво на основі поваги до навколишнього середовища та працівників.

Наша компанія постійно прагне шукати найкращі рішення, використовуючи виробничий процес, який не забруднює воду, повітря та ґрунт, а також обираючи компоненти продукції, які не містять речовин, шкідливих для людини та довкілля.

Допомога продавцю та клієнту до та після продажу

Обслуговування клієнтів має важливе значення для Tegola Canadese: ми завжди готові підтримати роздрібних торговців, дизайнерів, компанії, аплікаторів, домовласників, як до продажу, так і після нього.

Завдяки нашому ефективному технічному офісу та структурованій комерційній організації ми можемо знайти ідеальні рішення для будь-яких потреб.

Tegola-Canadese-rivenditore

Створений

для опору,

створений

для життя

КОМАНДА

Працюй з нами

Ми завжди шукаємо високомотивованих людей, які прагнуть якнайкраще проявити свої професійні навички в наших робочих командах. Якщо ви усвідомлюєте, що маєте виражену здатність до інновацій та дій, ви станете частиною динамічної команди, яка постійно прагне до задоволення потреб клієнтів. Не зволікайте з подачею заявки.