Кабінет

Пошук
Close this search box.
Tegola-Canadese-progettisti

ДИЗАЙНЕРИ/АРХІТЕКТОРИ

Дизайнери/Архітектори

Вибір правильного покрівельного покриття є важливим елементом для досягнення комбінації результатів, від вишуканого дизайну до оптимального комфорту для будинків, офісів і громадських будівель.

Мета, якої можна досягти завдяки інноваційним рішенням наших покрівельних систем і дуже широкому асортименту бітумної черепиці, від класичної прямокутної до спеціальної яйцевидної форми, щоб отримати текстуру абсолютної цінності, з можливістю вибору між незліченними кольорами для ідеальної міської інтеграції або для того, щоб дати життя будівлям з індивідуальністю.

TEGOLA CANADESE ДЛЯ ТЕБЕ

Поруч з тобою

Tegola Canadese - ідеальний партнер для втілення ваших проектів у життя

Наша компанія завжди зосереджувалася на технологічних дослідженнях, щоб запропонувати нашим партнерам, архітекторам, інженерам та геодезистам рішення, які здатні задовольнити вимоги до індивідуальних потреб і гарантувати найвищі стандарти якості.

Наш понад сорок років досвіду спрямований на безперервне вдосконалення, щоб пропонувати продукти, які є не тільки красивими, але й надзвичайно ефективними з точки зору енергоефективності, приділяючи особливу увагу екологічності.

Perché scegliere le tegole canadesi

Лідери покрівельних матеріалів у всьому світі

Наша відданість у поєднанні зі здатністю аналізувати еволюцію ринків дозволила нам задовольнити потреби багатьох архітектурних фірм у всьому світі, тому наші пропозиції так широко оцінені як у центрах міст, так і в сільській місцевості, на морі та в горах: вони являють собою оптимальне рішення для традиційних будівель та вентильованих дахів, як для нових будівель, так і для ремонтних робіт.

TEGOLA CANADESE ПОРУЧ З ТОБОЮ

Розробляйте свої проекти

Щоб спроектувати та спланувати щось, будь то нове життя, новий дім чи дах, завжди потрібна креативність, досвід та надійність.
Tegola Canadese завжди поруч із вами, щоб допомогти вирішити будь-яку творчу потребу в розробці та дизайні вашого даху.

Історія успіху

Що ви можете робити з нашими продуктами

Історія успіху

Atelier Fleuriste (Майстерня флористики)

Проект, який включає повну реконструкцію цегляного будинку дев’ятнадцятого століття та будівництво нової будівлі у внутрішньому саду, випливає з бажання чітко відзначити присутність незвичайного місця в безладному міському контексті, затиснутому між спогадами сільської місцевості та недавніх будівельних втручань.

Перейти до допису

Історія успіху

Церква Сан-Франческо-ді-Салес в Римі

Характерним елементом цієї церкви, який відразу сприймається, є значне покриття, яке простягається на неї та плавно огортає її, немовби обіймаючи та захищаючи. Виступаючий дах закінчується загостренням, а потім розширюється та розтягується, створюючи гостинне та гостинне місце для святкувань.

Перейти до допису

МИ У ВАШОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ

Заповніть форму для запиту інформації