Водний парк джунглів Вана-Нава

Хуа Хін, Таїланд, 2014

Vana Nava Water Jungle — це оазис розваг у центрі Хуа Хін, Таїланд, серед пишного ландшафту, який поглинає аквапарк. Водні джунглі Hua Hin від Vana Nava поєднують знакові архітектурні та дизайнерські елементи з органічними навісами та різноманітними екзотичними рослинами та тропічними деревами.

Для цього аквапарку команда проєктувальників і будівельників створила джунглі площею 6400 квадратних метрів, де раніше нічого не існувало, висадивши 200 000 дерев і рослин. Багатьом деревам від 30 до 40 років, вони були відновлені на ділянках, задіяних під час будівництва інфраструктури, або надані ландшафтним архітектором.

Проєктувальники називають майданчик, відкритий у 2014 році, першим екологічно свідомим аквапарком у регіоні. Видатною особливістю Vana Nava Hua Hin Water Jungle є синергія з природою та інтеграція аквапарку в тропічний ліс (The Green Mechanical Engineering).

Щоб створити це, їх надихнули форми природи, такі як листя дерев або риба в морі, а також спосіб життя рибалок, щоб відобразити історію приморського міста Хуа Хін, яке зараз стало дуже популярним. відомий туристичний курорт в Таїланді.

Деталі проєкту: Water park

Робота: 2014

Керівник: Sino-Thai Engineering & Construction

Архітектор: WhiteWater West Industries

Дизайнер: WhiteWater West Industries

Ландшафтний архітектор: Belt Collins

Продукт

Функціональність та дизайн

Продукт

Master

Природа, як джерело натхнення, і промислові дослідження співіснують в черепиці Master, яка гарантує довговічність і високу ефективність. Якісні матеріали, поєднання шарів, що перекриваються, і ретельно підібрані колірні відтінки дозволяють створювати покрівлі з природним виглядом і ідеальною гідроізоляцією.

Докладніше про продукт

МИ У ВАШОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ

Заповніть форму для запиту інформації