Церква Сан-Франческо-ді-Салес в Римі

Рим 2003/2005

покрівля з металочерепиці Prestige Compact від Tegola Canadese

Характерним елементом цієї церкви, який відразу сприймається, є значне покриття, яке простягається на неї та плавно огортає її, ніби охоплюючи та захищаючи зібране зібрання. Дах, що виступає, закінчується загостренням, але потім розширюється та розтягується, створюючи гостинне та гостинне місце для святкувань. Загальним результатом проекту є дивовижний покривний дах із надзвичайно цікавою текстурою, яка переплітає інновації та традиції: і тому існує вибір дизайну для використання інноваційного з технологічної точки зору дахового покриття, мідної черепиці Prestige Compact від Tegola Canadese та такий матеріал, як мідь, який люди використовували протягом століть для будівель, яким судилося прослужити протягом тривалого часу.

Іншим елементом, який викликає значний інтерес, є використання світла: воно майстерно використовується як у вигляді природного світла, яке проникає через численні отвори, так і у вигляді штучного освітлення, спеціально розробленого та встановленого для кращого окреслення внутрішніх просторів і видимості з кімнати. назовні. Навіть макет, правильний восьмикутник, є результатом оригінальної ідеї, яка зосереджується на наданні зібранню центральної позиції як головного героя разом із святкувачем.

Конструкційні матеріали, які використовуються для конструкції, складаються з двох різних елементів: залізобетону для всіх вертикальних частин з ламінованої деревини; мідь для покриття даху. Колір, який переважає як зовні, так і всередині – білий; це можна знайти як на зовнішній штукатурці, так і на гладкому бетоні всередині.

Скло в дверях і вікнах у нижній частині також біле, тоді як темно-синє використовується для світильників і прозоро-блакитне у вікнах у верхній частині. Усе це контрастує з теплими тонами ламінованої деревини та міді на даху, тобто матеріалів, які широко використовуються в традиції та переосмислені тут у церкві, яка є зв’язком між традиціями та інноваціями.

Project details: Церква

Робота: 2003 – 2005

Проект: Arch. Lucrezio Carbonara, Arch. Paolo Dattero, Arch. Alfredo Re/Studio Dattero; Re – Rome

Сильна характеристика цієї будівлі полягає в покривному даху, який простягається над будівлею, а також у виборі дизайну з використанням мідної черепиці Prestige Compact від Tegola Canadese. Це демонструє вишуканість цього творіння, яке є інноваційним з технологічної точки зору, але використовує матеріал, мідь, яку людина використовувала протягом століть у будівлях, яким судилося прослужити протягом тривалого часу. Мідна черепиця Prestige Compact є універсальною та добре адаптується до будь-якого нахилу чи кривизни покрівельного покриття, а кінцевим результатом є покрівля, що характеризується особливою текстурою та представляє значний інтерес. На головному фасаді костелу повторюються виступаючі карнизи, що підносяться над вхідним порталом, а верхня дахова конструкція завершується гострою; набір балансів і повторень, які перетворюються на запрошення увійти. Загалом культова споруда стає дуже сильною архітектурною ознакою, яка піднімається, щоб прийняти та захистити вірних.

Product

Functionality and Design

Product

Compact

Покрівля Prestige Compact перетворює традиційну покрівлю в престижний архітектурний елемент. Природне окислення міді створює хроматичні візерунки, які роблять вашу покрівлю унікальною та дорогоцінною.

Discover the product

МИ У ВАШОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ

Заповніть форму для запиту інформації