Кабінет

Пошук
Close this search box.
Tegola-Canadese-privati

Приватним замовникам

Приватні особи

Бітумна черепиця та, загалом, усі наші продукти та покрівельні системи створені на основі принципу надання архітектурної краси, оригінальності та енергоефективності за допомогою єдиного комбінованого рішення. Система бітумної черепиці передбачає використання різних матеріалів для надання форми покрівлі.

Внутрішнє армування зі скловолокна покрито бітумною сумішшю для забезпечення гідроізоляції, тоді як покриття з базальтових гранул з керамічним покриттям забезпечує естетику та захист від сонячних променів. Ідеальне рішення для всіх потреб.

TEGOLA CANADESE ДЛЯ ТЕБЕ

Поруч з тобою

Чому варто обрати бітумну черепицю

Порівняно зі звичайною черепицею або бетонною черепицею, бітумна черепиця має кілька унікальних особливостей. По-перше, вона має різні прямокутні та яйцеподібні форми або пропонує шестикутну текстуру у формі дерев’яної черепиці, з можливістю вибору між незліченною кількістю кольорів на основі стилю та особистого смаку.

Дизайнерські рішення, що дозволяють виділитися з-поміж інших будинків. У порівнянні з металевими дахами вона забезпечує приємну акустичну ізоляцію, оскільки зроблена таким чином покрівля не шумить під час дощу; вона також забезпечує неперевершену стійкість до поганої погоди, сильного вітру та граду. Наступний аспект стосується теплоізоляції.

Вентильований дах, також запропонований компанією Tegola Canadese як оптимальна технологія, пропонує чудові можливості, захищаючи будинок від спеки та холоду та дозволяючи природне усунення вологості. Перевага не тільки з точки зору вартості, але й екологічності.

Perché scegliere le tegole canadesi

Рішення для формування покрівлі вашого будинку

Бітумна черепиця надзвичайно легка, крім того, її швидко монтувати порівняно з традиційними системами покрівельного покриття.

Ці особливості роблять їх особливо придатними для домівок. Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації та дізнайтеся про всі доступні вам переваги

TEGOLA CANADESE ПОРУЧ З ТОБОЮ

Розробляйте свої проекти

Щоб спроектувати та спланувати щось, будь то нове життя, новий дім чи дах, завжди потрібна креативність, досвід та надійність.
Tegola Canadese поруч із вами, щоб вирішити будь-яку творчу потребу в розробці та дизайні вашого даху.

Історія успіху

Що ви можете робити з нашою продукцією

Історія успіху

Atelier Fleuriste (Майстерня флористики)

Проект, який включає повну реконструкцію цегляного будинку дев’ятнадцятого століття та будівництво нової будівлі у внутрішньому саду, випливає з бажання чітко відзначити присутність незвичайного місця в безладному міському контексті, затиснутому між спогадами сільської місцевості та недавніх будівельних втручань.

Перейти до допису

Історія успіху

Церква Сан-Франческо-ді-Салес в Римі

Характерним елементом цієї церкви, який відразу сприймається, є значне покриття, яке простягається на неї та плавно огортає її, немовби обіймаючи та захищаючи. Виступаючий дах закінчується загостренням, а потім розширюється та розтягується, створюючи гостинне та гостинне місце для святкувань.

Перейти до допису

МИ У ВАШОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ

Заповніть форму для запиту інформації