Tegola-Canadese-installatore

Академія

Покрівельників

Tegola Canadese твердо переконана, що для задоволення своїх клієнтів важливо інвестувати в навчання своїх покрівельників!

Ось чому ми відновлюємо та інвестуємо в нашу АКАДЕМІЮ, створену понад 30 років, з курсами навчання для покрівельників на базовому та просунутому рівнях у нашій головній квартирі чи в офісах наших клієнтів, щоб навчити правилам монтажу бітумної черепиці та ідеям інсталяції ідеальної покрівлі.

Наша АКАДЕМІЯ відкрита для всіх спеціалістів, як з досвідом нанесення бітумної черепиці, так і без нього, з практичними курсами, вебінарами, статтями та детальними відео.

Базові курси у Вітторіо-Венето:

  • 26 серпня 2022 р
  • 29-30 вересня 2022 р
  • 27-28 жовтня 2022 року
  • 1-2 грудня 2022 року

TEGOLA CANADESE ДЛЯ ВАС

Поруч з тобою

До Ваших послуг легка та зручна у використанні продукція

Еволюція, як з точки зору дизайну, так і матеріалів, спонукала нас постійно розробляти нові рішення з метою поступового підвищення ефективності наших продуктів.

З цієї причини ми можемо запропонувати вам надзвичайно широкий асортимент бітумної черепиці, що характеризується широкою лінійкою форм та кольорів, усі надзвичайно легкі та водночас прості у транспортуванні та монтажі на будь-якому типі даху.

Perché scegliere le tegole canadesi
Installatori-Tegola-Canadese

Tegola Canadese: все, що вам потрібно для ідеального монтажу

В вашому розпорядженні повний комплект продукції, створений для максимально легкого та швидкого монтажу, який відповідає сучасним тенденціям покрівельного ринку.

Окрім бітумної черепиці, ми пропонуємо вам аксесуари та професійні компоненти для покрівлі, виготовлені за передовими технологіями, для ідеальної герметизації в поєднанні з чудовою теплоізоляцією.
Усе це для того, щоб зробити вашу роботу легшою, а кінцевих клієнтів – більш задоволеними.

TEGOLA CANADESE ПОРУЧ ІЗ ВАМИ

Розробляйте свої проекти

Щоб спроектувати та спланувати щось – будь то нове життя, новий дім чи дах, завжди потрібна креативність, досвід та надійність.
Tegola Canadese поруч із вами, щоб вирішити будь-яку творчу потребу в розробці та дизайні вашого даху.

Проекти

Що можна робити з нашими продуктами

Історія успіху

Atelier Fleuriste (Майстерня флористики)

Проект, який включає повну реконструкцію цегляного будинку дев’ятнадцятого століття та будівництво нової будівлі у внутрішньому саду, випливає з бажання чітко відзначити присутність незвичайного місця в безладному міському контексті, затиснутому між спогадами сільської місцевості та недавніх будівельних втручань.

Перейти до допису

Історія успіху

Церква Сан-Франческо-ді-Салес в Римі

Характерним елементом цієї церкви, який відразу сприймається, є значне покриття, яке простягається на неї та плавно огортає її, немовби обіймаючи та захищаючи. Виступаючий дах закінчується загостренням, а потім розширюється та розтягується, створюючи гостинне та гостинне місце для святкувань.

Перейти до допису

МИ У ВАШОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ

Заповніть форму для запиту інформації