Atelier Fleuriste (Майстерня флористики)

К'єрі (TO), 2002 / 2008

Покрівля з металевої черепиці Prestige Compact Tegola Canadese

Проєкт, який включає повну реконструкцію цегляного будинку дев’ятнадцятого століття та будівництво нової будівлі у внутрішньому саду, випливає з бажання чітко відзначити присутність незвичайного місця в безладному міському контексті, захопленому між спогадами сільської місцевості та останні будівельні втручання. Функціональна програма передбачає створення виставкових, комерційних, житлових і неофіційних просторів, розроблених гнучким способом, адаптованим до різних потреб принципала. Втручання поділено на два блоки, формально дуже різні, один задуманий як велика вітрина-площа на Віа Андезено, інший як ізольований павільйон у саду, відкритий для публіки, видимий з вулиці через перспективні проблиски.

Ремонт цегляної будівлі передбачає збереження центральної частини недоторканою з усіма її характеристиками: склепінчастими дахами, вікнами, штукатуркою та оздобленням, тоді як з боків оригінальну форму будівлі було реконструйовано з великим вікном на всю висоту. на вулицю та райдужне мідне покриття на подвір’я. Внутрішній простір повністю відкритий і сформульований навколо великої порожнечі на всю висоту, перетинається доріжками та призначений для розміщення великогабаритних інсталяцій та елементів освітлення. Система охолодження вікна складається з завіси проточної води, яка перетворює всю передню частину будівлі на справжній монументальний фонтан: таким чином вулиця стає площею, публічним простором, орієнтовним для всього міського контексту. Альтанка всередині саду складається з шарнірного та плавного пластикового об’єму, піднятого над землею великими бетонними перегородками та покритого битою цеглою, що надає йому міцного матеріального характеру.

Нарешті, сад, який включає в себе громадську парковку, що обслуговує ательє, може бути створений для прямого зв’язку з великою порожнечею всередині виставкового та комерційного простору через скляну стіну, яку можна відкрити, ставши ідеальним місцем для зовнішніх інсталяцій та події.

Назва проєкту: Atelier Fleuriste and private home

Роботи: 2002/2008

Керівник: Idea Fiori di Marco Segantin

Проєкт розроблений: ELASTICO SPA – Stefano Pujatti

Продукт

Функціональність та дизайн

Продукт

Compact

Покрівля Prestige Compact перетворює традиційну покрівлю в престижний архітектурний елемент. Природне окислення міді створює хроматичні візерунки, які роблять вашу покрівлю унікальною та дорогоцінною.

Докладніше про продукт

МИ У ВАШОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ

Заповніть форму для запиту інформації