Iwis Group

IWIS Group

Tegola Canadese був першим успішним брендом, за допомогою якого було засновано та розширено IWIS Group.

Всесвітня присутність

Ми присутні в усьому світі завдяки нашим комерційним філіям, партнерству з дистриб’юторами та компаніями, яких ми навчили пропонувати всім нашим клієнтам високі стандарти якості та знань про продукти та їх застосування.

На ринку в 42 країнах.

Завдяки дистриб’юторам, які гарантують послуги відповідно до наших стандартів якості, ця промислова та комерційна концепція стала моделлю розвитку наших компаній і надійним орієнтиром для наших клієнтів.

Наша історія і стандарти якості

Історія IWIS Group почалася в 1977 році з відкриття першого виробничого підприємства Tegola Canadese Srl у Вітторіо-Венето. Пізніше в Європі, Азії та Америці було відкрито тринадцять додаткових виробничих потужностей для:

• досягти конкурентоспроможності;
• Задовольняти попит на інноваційні продукти;
• Будьте протагоністами змін, які покращують якість будівельних робіт і продукції;
• Використовуйте світовий досвід і досконалість «зроблено в Італії», щоб створювати продукти з високими якісними та естетичними стандартами.

Storia e standard qualitativi
Gruppo-iwis-processi-produzione

Виробничі процеси, засновані на дослідженнях і розробках

Завдяки постійним дослідженням і розробкам із залученням наших лабораторій, маркетингу та обслуговування клієнтів цінність інновацій очевидна в кожному виробничому процесі, продукті та застосуванні.

Наші технічні спеціалісти, часто в партнерстві з університетами, вивчають еволюцію матеріалів і розробляють рішення для задоволення нових потреб ринку. У наших лабораторіях ми виконуємо суворе:

• Випробування на стійкість і довговічність;
• Контроль використовуваної сировини;
• Перевірка надійності та відповідності протоколам і сертифікатам на готову продукцію.

Революційна логістика та транспорт

Додатковою цінністю групи IWIS є впровадження, починаючи з 1990-х років, логістичної революції, яка дозволяє доставляти продукцію до дверного килимка кінцевого продавця, на склад компанії або аплікатора, а в деяких випадках безпосередньо до будівельні майданчики.

Алгоритм дозволяє оптимізувати вантажі з урахуванням об’ємів, ваги та відстані перевезення, щоб мінімізувати витрати та збільшити своєчасність наших послуг.

Це перевірена система, яка використовує надійних перевізників, які роками співпрацюють з нашою Групою. Елемент конкурентної цінності, який наші дистриб’ютори можуть передати своїм клієнтам.

Gruppo-iwis-logistica

КОМАНДА

Ми завжди шукаємо людей із сильною мотивацією, які мають намір найкращим чином проявити свої професійні навички в наших робочих командах. Якщо ви визнаєте, що маєте помітну здатність до інновацій та дій, ви станете частиною динамічної команди, яка постійно прагне задовольнити клієнтів. Не зволікайте, надсилайте заявку.