Atelier Fleuriste (Майстерня флористики)

К’єрі (TO), 2002 / 2008

Покрівля з металевої черепиці Prestige Compact Tegola Canadese


scroll-white

Atelier-Fleuriste-Tegola-Canadese

Atelier-Fleuriste-Tegola-Canadese-progetto

Atelier-Fleuriste-Tegola-Canadese

Atelier-Fleuriste-Tegola-Canadese

Atelier-Fleuriste-Tegola-Canadese

Проект, який включає повну реконструкцію цегляного будинку дев’ятнадцятого століття та будівництво нової будівлі у внутрішньому саду, випливає з бажання чітко відзначити присутність незвичайного місця в безладному міському контексті, захопленому між спогадами сільської місцевості та останні будівельні втручання. Функціональна програма передбачає створення виставкових, комерційних, житлових і неофіційних просторів, розроблених гнучким способом, адаптованим до різних потреб принципала. Втручання поділено на два блоки, формально дуже різні, один задуманий як велика вітрина-площа на Віа Андезено, інший як ізольований павільйон у саду, відкритий для публіки, видимий з вулиці через перспективні проблиски.

Ремонт цегляної будівлі передбачає збереження центральної частини недоторканою з усіма її характеристиками: склепінчастими дахами, вікнами, штукатуркою та оздобленням, тоді як з боків оригінальну форму будівлі було реконструйовано з великим вікном на всю висоту. на вулицю та райдужне мідне покриття на подвір’я. Внутрішній простір повністю відкритий і сформульований навколо великої порожнечі на всю висоту, перетинається доріжками та призначений для розміщення великогабаритних інсталяцій та елементів освітлення. Система охолодження вікна складається з завіси проточної води, яка перетворює всю передню частину будівлі на справжній монументальний фонтан: таким чином вулиця стає площею, публічним простором, орієнтовним для всього міського контексту. Альтанка всередині саду складається з шарнірного та плавного пластикового об’єму, піднятого над землею великими бетонними перегородками та покритого битою цеглою, що надає йому міцного матеріального характеру.

Нарешті, сад, який включає в себе громадську парковку, що обслуговує ательє, може бути створений для прямого зв’язку з великою порожнечею всередині виставкового та комерційного простору через скляну стіну, яку можна відкрити, ставши ідеальним місцем для зовнішніх інсталяцій та події.

Назва проекту: Atelier Fleuriste and private home

Роботи: 2002/2008

Керівник: Idea Fiori di Marco Segantin

Проект розроблений: ELASTICO SPA – Stefano Pujatti

Продукт

Функціональність та дизайн

Продукт

Compact

Покрівля Prestige Compact перетворює традиційну покрівлю в престижний архітектурний елемент. Природне окислення міді створює хроматичні візерунки, які роблять вашу покрівлю унікальною та дорогоцінною.

Докладніше про продукт

МИ У ВАШОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ

Заповніть форму для запиту інформації

  Водний парк джунглів Вана-Нава

  Hua Hin Thailandia, 2014


  scroll-white

  Vana-Nava-Water-Jungle-Tegola-Canadese

  Vana-Nava-Water-Jungle-Tegola-Canadese

  Vana-Nava-Water-Jungle-Tegola-Canadese

  Vana-Nava-Water-Jungle


  Попередній
  Наступна

  Vana Nava Water Jungle — це оазис розваг у центрі Хуа Хін, Таїланд, серед пишного ландшафту, який поглинає аквапарк. Водні джунглі Hua Hin від Vana Nava поєднують знакові архітектурні та дизайнерські елементи з органічними навісами та різноманітними екзотичними рослинами та тропічними деревами.

  Для цього аквапарку команда проектувальників і будівельників створила джунглі площею 6400 квадратних метрів, де раніше нічого не існувало, висадивши 200 000 дерев і рослин. Багатьом деревам від 30 до 40 років, вони були відновлені на ділянках, задіяних під час будівництва інфраструктури, або надані ландшафтним архітектором.

  Проектувальники називають майданчик, відкритий у 2014 році, першим екологічно свідомим аквапарком у регіоні. Видатною особливістю Vana Nava Hua Hin Water Jungle є синергія з природою та інтеграція аквапарку в тропічний ліс (The Green Mechanical Engineering).

  Щоб створити це, їх надихнули форми природи, такі як листя дерев або риба в морі, а також спосіб життя рибалок, щоб відобразити історію приморського міста Хуа Хін, яке зараз стало дуже популярним. відомий туристичний курорт в Таїланді.

  Деталі проекту: Water park

  Робота: 2014

  Керівник: Sino-Thai Engineering & Construction

  Архітектор: WhiteWater West Industries

  Дизайнер: WhiteWater West Industries

  Ландшафтний архітектор: Belt Collins

  Продукт

  Функціональність та дизайн

  Продукт

  Master

  Природа, як джерело натхнення, і промислові дослідження співіснують в черепиці Master, яка гарантує довговічність і високу ефективність. Якісні матеріали, поєднання шарів, що перекриваються, і ретельно підібрані колірні відтінки дозволяють створювати покрівлі з природним виглядом і ідеальною гідроізоляцією.

  Докладніше про продукт

  МИ У ВАШОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ

  Заповніть форму для запиту інформації