0-800-300-186 показати номер

Traditional

Колекція бітумної черепиці Traditional складається з гонтів заокругленої форми. Вона ніби створена для оздоблення башточок, куполоподібних форм та складних багатоярусних дахів. Тому модель Традишнл відповідає найсуворішим вимогам гнучкості. У готовому вигляді покриття виглядає як популярна традиційна черепиця «бобровий хвіст». Широка гама кольорів дає можливість вписати м’яку покрівлю з гнучкої черепиці в будь-який ландшафт. Черепиця колекції Традишнл дуже стійка до різких перепадів температури, а завдяки особливій технології виробництва (керамізації гранулята), не вицвітає.

П’ять варіантів кольору черепиця Тегола Традішнл: Червоний граніт, Береста, Кедр, Альпійський сланець, Хвоя.

Купити Бітумну Черепицю Тегола СУПЕР Традішнл (Traditional)

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола СУПЕР Традишнл в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати бітумну черепицю Tegola SUPER Traditional.

Бітумна черепиця Тегола SUPER Traditional

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%