0-800-300-186 показати номер

Master J

Гнучка черепиця колекції Master J  – це висококласне покрівельне покриття з відмінними гідроізоляційними характеристиками. Гонти Майстер J мають два шари. Такий вид покриття називають ламінована черепиця або двошарова бітумна черепиця. Пелюстки представляють виріз складного профілю, пофарбовані в кілька відтінків. Асиметрична розкладка гонтів і складені забарвлення створюють ефект тривимірності, візуально збільшуючи об’єм. Завдяки технології укладання шарів внахлест, м’яка покрівля з гнучкої черепиці зовні практично не відрізняється від традиційної. Багата колірна палітра Майстер J дає можливість вписати це покриття в будь-які архітектурні рішення. Відмітна особливість колекції – різноманітність відтінків і плавні переходи в кожному з варіантів кольору.

У колекції Майстер J чотири колірні рішення, які називаються Дерево, Теракота, Темний сланець і Коричневий з відливом.

Купити Бітумну Черепицю Тегола СУПЕР Майстер J (Master J)

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола СУПЕР Майстер J в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати бітумну черепицю Tegola SUPER Master J.

Бітумна черепиця Тегола SUPER Master J

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%