0-800-300-186 показати номер

Gothik

Гнучка черепиця СУПЕР Gothik – гарний варіант для тих, хто шукає  нестандартне рішення для дому із сучасною архітектурою. Модель виділяється нетиповою формою гонту, не схожою на решту малюнків колекції Готік. Гонти прямокутної форми накладаються один на другий, утворюючи покрівельне покриття з нестандартним малюнком з візуальним ефектом об’ємності. Гарні природні відтінки покриття дозволяє покрівельного покриття гармонійно вписатися в ландшафт. Неповторна гра світла виникає завдяки чергуванню темних і світлих відтінків кольору на пелюстках.

У формі нарізки Тегола Готік пропонується сім кольорів: Червоний граніт, Береста, Осінній клен, Кедр, Альпійський сланець, Хвоя, Синя ніч.

Купити Бітумну Черепицю Тегола СУПЕР Готік (GOTHIK)

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола СУПЕР Готік в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати бітумну черепицю Tegola SUPER Gothik.

Бітумна черепиця Tegola SUPER Gothik

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%