0 800 300-186 показати номер

Liberty

М’яка черепиця колекції Ліберті Liberty має в автентичний західноєвропейський вигляд. Довершеність форми надає простір для створювання унікального дизайну в сучасному стилі. Унікальна нарізка гонтів не повторюється ні в одній колекції інших виробників. Листи бітумної черепиці Ліберті складаються з трьох пелюсток, що мають симетрично скошені краї. Чергування різних відтінків надає покрівлі особливу декоративність і об’ємний рельєф. Красиві відтінки роблять дах стильною і динамічною.

Колекція представлена ​​п’ятьма кольорами: Соснова кора, Червоний Іспанія, Темний сланець, Червоний Європа і Зелений камінь.

КУПИТИ БІТУМНУ ЧЕРЕПИЦЮ ТЕГОЛА ПРЕМІУМ ЛІБЕРТІ (LIBERTY)

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола ПРЕМІУМ Ліберті в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати бітумну черепицю Tegola Premium LIBERTY.

Бітумна черепиця Тегола ПРЕМІУМ Ліберті Liberty

Завантажити каталог

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%