Політика конфіденційності

Tegola Canadese з повагою ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка відвідує нашу інтернет-крамницю tegola.ua. Всі Ваші дані збираються, обробляються і використовуються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Ми збираємо інформацію, яка стосується наших клієнтів, з метою використання її для можливості надавати повного обсягу наших послуг, і лише в тому випадку, якщо Ви добровільно надали інформацію або висловили згоду на її використання. Ми зобов’язуємося не використовувати, не обробляти та не передавати таку інформацію у спосіб, що виходить за межі вимог чинного законодавства України. Передача персональних даних здійснюється виключно на підставі судового рішення або в іншому порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Збережені дані будуть видалені Tegola Canadese після збігання періоду зберігання, встановленого законодавством, або у випадку, якщо сама Tegola Canadese більше не потребує збереження тих або інших даних. Ви маєте право у будь-який час вимагати видалення інформації про Вас з бази даних. У таких випадках, а також, якщо у Вас виникають інші побажання, пов’язані з Вашими персональними даними, просимо Вас звернутися до наших менеджерів.