0-800-300-186 показати номер

Master J

Гнучка черепиця колекції Master J  – це висококласне покрівельне покриття з відмінними гідроізоляційними характеристиками. Гонти Майстер J мають два шари. Такий вид покриття називають ламінована черепиця або двошарова бітумна черепиця. Пелюстки представляють виріз складного профілю, пофарбовані в кілька відтінків. Асиметрична розкладка ґонтів і складені забарвлення створюють ефект тривимірності, візуально збільшуючи об’єм. Завдяки технології укладання шарів внахльост, м’яка покрівля з гнучкої черепиці зовні практично не відрізняється від традиційної. Багата колірна палітра Майстер J дає можливість вписати це покриття в будь-які архітектурні рішення. Відмітна особливість колекції – різноманітність відтінків і плавні переходи в кожному з варіантів кольору.

Купити Бітумну Черепицю Тегола  Майстер J (Master J)

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола Майстер J в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати бітумну черепицю Tegola Master J.

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%