0-800-300-186 показати номер

Traditional

Колекція бітумної черепиці Traditional складається з гонтів заокругленої форми. Вона ніби створена для оздоблення башточок, куполоподібних форм та складних багатоярусних дахів. Тому модель Традишинал відповідає найсуворішим вимогам гнучкості. У готовому вигляді покриття виглядає як популярна традиційна черепиця «бобровий хвіст». Широка гама кольорів дає можливість вписати м’яку покрівлю з гнучкої черепиці в будь-який ландшафт. Черепиця колекції Традишинал дуже стійка до різких перепадів температури, а завдяки особливій технології виробництва (керамізації гранулята), не вицвітає.

Вигини та схили не є проблемою для черепиці Premium Traditional. Здатна адаптуватися до дахів будь-якої форми, ця лінія асфальтної черепиці надає характер і гармонію завдяки своєму закругленому профілю та широкому діапазону кольорів.

Купити бітумну ламіновану черепицю Тегола

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну двошарову черепицю Тегола в Україні, завантажте, будь ласка, прайс нашої продукції або знайдіть найближчого до вас дилера на мапі України. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати двошарову бітумну черепицю Tegola.

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%