0 800 300-186 показати номер

Бітумна черепиця Tegola Comfort

Бітумна черепиця Tegola Comfort – бюджетне рішення з гарною якістю. Так, це можливо! Нова колекція Тегола Комфорт надає гарантію 20 років. Демократична ціна відкриває безліч можливостей  з новобудовою або перебудовою старої оселі. Тому якщо ви давно планували реконструкцію або возведення нового даху, то зараз саме час перейти до дій. Наші регіональні представники з радістю допоможуть в питаннях вибору.

Бітумна черепиця Tegola Comfort

Колекція Tegola Comfort за складовими подібна до Tegola Business. Вона також зроблена на основі 15% АПП-модифікованого бітуму і ма посипку з трифракційного грануляту. Щодо основи – це армований матеріал щільністю 95 грам на метр квадратний.

Бітумна черепиця Тегола Комфорт – колір та форма

В колекції Tegola Comfort хотілося б звернути увагу на категорію CORTINA. Це двошарова бітумна черепиця. Її ще називають ламінована. Завдяки тому, що пелюстки накладаються один на інший, утворюється покриття з підвищеною надійністю. Тобто, навіть в бюджетній лінійці, виробник пропонує сучасні варіанти надійної якості.

Інші варіанти теж дуже популярні та широко відомі. GARDA – це шестикутна Сота, ASSISI – бобровий хвіст, CAPRI – цегляна кладка, SANREMO не має такої розповсюдженої назви, але такий малюнок можна часто побачити на бітумних покрівлях, тожвін дуже популярний серед споживачів.

Купити бітумну черепицю Тегола Комфорт

Дізнайтеся актуальні ціни на бітумну черепицю Тегола Комфорт в Україні завантаживши наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам купити бітумну черепицю Tegola Comfort. Також вони допоможуть зробити вам розрахунок необхідної та достатньої кількості покрівельного матеріалу.

Бітумна черепиця Tegola Comfort

Завантажити каталог

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%