0 800 300-186 показати номер

Veneto

Бітумна черепиця Tegola Business VENETO – допоможе створити шматочок старовинного міста у себе вдома. Спробуйте відчути справжню Венецію. Посидіти десь в затишному куточку Венеції, куди не доходить натовп туристів. На перший погляд це може бути звичайна піцерія. Але в Венеції все особливе. Смак і теплі враження залишаються на все життя.

Старовинна Венеція приваблює своєю неповторністю безліч туристів. Розкішна архітектура у поєднанні з водяними вулицями створюють магнетичний колорит.

Бітумна черепиця Tegola Business – це надійність та впевненість за середньою ціною.

Колекція Бізнес пропонує нам своє “довго і щасливо”. Надійний дах над головою, за який тривалий час не треба буде турбуватися. “Довго і щасливо” має свої терміни. Гарантія 35 років.

Вся колекція Tegola Business має гарні складові інгрідієнти. В основі – армуючий матеріал щільністю 100 грам на метр квадратний. Зверху – натуральний трифракційний гранулят. 15% АПП-модифікований бітум зв’язує все це в покрівельний килим, що під дією сонця стає цільним шматком.

Купити Бітумну Черепицю Tegola Business VENETO

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола Бізнес Венето  в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати бітумну черепицю Tegola Business VENETO.

Завантажити каталог

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%