0 800 300-186 показати номер

Бітумна черепиця Tegola Business

Серія гнучкої черепиці Tegola Business – пропонує гарне співвідношення ціна/якість. Якість покрівельного матеріалу підтверджується гарантійним сертифікатом на 35 років. Ціна цієї лінійки досить помірна, що робить бітумну черепицю Тегола Бізнес привабливою для потенційного покупця.

Бітумна черепиця Tegola Business

Щодо складових матеріалів серії Тегола Бізнес. Неткану основу склохолста надійним шаром вкриває суміш окисленого та АПП-бітуму. Вміст АПП-бітуму складає 15%. Це надає гнучкій черепиці гарної пластичності та міцності. Бітумна черепиця Tegola Business має посипання з керамізованого грануляту, що подібне до лінійок вищого класу.

Бітумна черепиця Тегола Бізнес – колір та форма

Серія Tegola Business налічує п’ять ріновидів нарізки. Серед них класичні LAZIO, VENETO і TOSCANA. Для прихильників підвищеної надійності є двошарова черепиця PIEMONTE. А тим хто бажає зробити акцент в готичному стилі, можемо запропонувати виразну SARDEGNA.

Щоб підтримати ідеальний стиль необхідно мати можливість обрати не тільки форму, але й колір матеріалу. Лінійка Тегола Бізнес пропонує дуже красиві природні відтінки. Здебільше, це різноманітність коричневих та сірих кольорів від світлого до дуже темного. Але представлені і приглушені червоні та зелені тональності.

Купити бітумну черепицю Тегола Бізнес

Дізнайтеся актуальні ціни на бітумну черепицю Тегола Бізнес в Україні завантаживши наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам купити бітумну черепицю Tegola Business. Також вони допоможуть зробити вам розрахунок необхідної та достатньої кількості покрівельного матеріалу.

Бітумна черепиця Tegola Business

Завантажити каталог

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%