0 800 300-186 показати номер

Бітумна черепиця Tegola Business Plus

Гнучка черепия Tegola Business Plus – це покрівельний матеріал високої якості. Термін гарантії складає 50 років. Тобто покрівля з таким матеріалом може справно служити протягом всього життя.

Бітумна черепиця Tegola Business Plus

В серії Тегола Бізнес Плюс в якості зв’язуючого використовується АПП-модифікований бітум. Він дуже гарно переносить теплові перепади. Стійкий до морозів і до жари. Зверху черепиці знаходиться шар керамізованого гранулята. Процес керамізації додає стійкості кам’яній крихті. Та головне, він закріплює фарби. Завдяки цьому покрівля не змінює колір.

Бітумна черепиця Тегола Бізнес Плюс – колір та форма

Лінійка складається з чотирьох прктичних нарізок. Це традиційні рисунки RECTANGULAR, TRADITIONAL, MOSAIK і GOTHIK, що дуже популярні серед Європейських країн. Грамотно підібравши форму та колір черепиці, можна вписати будівлю і в сучасний котеджне містечко, і в історичний центр міста.

Колірні варіаіії лінійки Бізнес Плюс – теж традиційні. Тут присутні всі основні кольори в приглушеній гамі. Природні відтінки створюють затишну атмосферу достатку та гарного смаку.

Купити бітумну черепицю Тегола Бізнес Плюс

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола Бізнес Плюс в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати бітумну черепицю Tegola Business Plus.

Битумная черепиа Tegola Business Plus

Завантажити каталог

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%