0-800-300-186 показати номер

Бітумна черепиця

Італійський концерн IWIS, заснований у 1977 році, – виробник відомої на весь світ бітумної черепиці під торгівельною маркою TEGOLA. На сьогоднішній день корпорація включає в себе 10 заводів, що знаходяться в різних куточках світу. Така локалізація дає змогу компанії знижувати ціни для багатьох країн. Для споживачів східної Європи в 2004 році був відкритий завод Тегола в Росії та представництво в Україні. Кожний продукт компаній IWIS є впровадженням в життя якості, технології та дизайну, що підтверджується великим розмаїттям форм гонту і кольорів, а також гарними відгуками споживачів. Гнучка м’яка покрівля Тегола – це якісна та доступна недорога бітумна черепиця.

Бітумна черепиця Тегола

Бітумна черепиця Тегола складається із наступних компонентів: бітума, що є основою гідроізоляції, модифікатора, що подовжує строк експлуатації бітума, філера або мінерального наповнювача, скловолокна, яке міцно тримає на собі інші складові, та базальтового гранулята, у якості зовнішнього покриття, що керамізується при високих температурах для надання стійкості кольорам, що отримуються додаванням оксидів металів. Вважається, чим більша товщина гнучкої черепиці, при однакових інших характеристиках, тим краща її якість та довше термін експлуатації покрівлі. З тієї точки зору, найкращою буде двошарова бітумна черепиця TEGOLA лінії Майстер. Також за якістю гнучку черепицю можна поділити по виду бітума. Звичайний бітум – найдешевший, поліпшений – більш якісний та стійкий до перепадів температур, модифікований – гарної якості, з більш тривалим строком експлуатації.

Якісна бітумна черепиця

Бітумна черепиця TEGOLA – це черепиця гарантованої якості, що підтверджена сертифікатом ISO 9001, в широкі рамки якого включені не тільки всі етапи проектування і виробництва черепиці, але також якість системи обслуговування клієнтів. Крім того, компанія TEGOLA домоглася отримання сертифікату ISO 14001, що регламентує екологічну чистоту виробництва покрівельних матеріалів.

Купити бітумну черепицю Тегола

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас партнера у вашому місті на нашій мапі. Наші регіональні представники регулярно проводять розпродажі та акції, що дає вам можливість недорого придбати гнучку бітумну черепицю зі знижкою.

Бітумна черепиця Тегола

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%