0-800-300-186 показати номер

Мідна черепиця Tegola Prestige

Мідна черепиця Tegola PRESTIGE – одне з сучасних досягнень компанії Канадезе SpA. Гнучка черепиця, покрита шаром міді, є одним з кращих покрівельних матеріалів. Мідь – елітний матеріал, відомий своєю довговічністю в різних виробах, що використовуються всередині і зовні будинку.
Колекція Престиж складається з декількох моделей різного малюнка: Традишнл, Еліт і Компакт. Моделі Еліт і Компакт є в трьох варіантах: стандартний, Star і Gold.
Покриваючи дах мідної черепицею Tegola PRESTIGE, потрібно не забувати, що з часом блискучий охристий метал буде міняти колір – спочатку на різні відтінки коричневого. В кінцевому результаті метал придбає смарагдово-блакитний відтінок. Тому колір стін повинен добре поєднуватися з усіма цими барвами.

Купити мідну черепицю Tegola PRESTIGE

Для розрахунку актуальною ціни мідної черепиці Tegola PRESTIGE користуйтеся послугами нашого сайту: наші фахівці можуть розрахувати за індивідуальними розмірами необхідну кількість матеріалу для покрівлі. Завантаживши прайс, можна вивчити актуальні ціни на нашу продукцію. Для Вашої зручності компанія Тегола створила розгалужену мережу представників по всій Україні.

Мідна черепиця Tegola PRESTIGE

Завантажити каталог

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%