0-800-300-186 показати номер

Smalto

Модельний ряд Smalto з колекції Топ Шингл представлений в чотирьох колірних варіантах: сірий, червоний, коричневий, зелений.

Шестигранні гонти на гнучкої черепиці Смальто скомпоновані у вигляді бджолиних стільників. Цікава форма у поєднанні з м’якістю тонових переходів надає покрівлі ефект мозаїки. Витончена фактура цієї бітумної черепиці надає декоративний вигляд як невеликим будівельним конструкціям, так і вагомим архітектурним спорудам. Черепиця серії Смальто виконана з багатошарового матеріалу і має досконалі характеристики. Завдяки клейовій основі і легкості листів, вона дуже зручна у використанні. Гнучкість матеріалу дозволяє укладати м’яку черепицю Тегола на будь-які складні форми дахів. З  гнучкою черепицею Смальто ваш будинок завжди буде центром уваги.

Купити Бітумну Черепицю Тегола TOP SHINGLE Смальто (Smalto)

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола ТОП Шингл Смальто в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати бітумну черепицю Tegola TOP SHINGLE Smalto.

Бітумна черепиця Тегола TOP SHINGLE Smalto

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%