0-800-300-186 показати номер

Premier

Бітумна черепиця Тегола TOP SHINGLE Premier  – сучасний матеріал для облаштування надійної покрівлі. Чотирикутна нарізка властива колекціям Майстер, що входять до серій Супер та Преміум, утворює двошарову ламіновану бітумну черепицю, поверхня якої вирізняється підвищеною надійністю та захистом від агресивної середи навколишнього середовища.

Кольорова гама колекції складається з м’яких, але насичених барв, що набуватимуть природності в будь-якому ландшафті. Завдяки спеціальній технології оброблення грануляту, дах буде виглядати яскраво та ошатно на протязі багатьох років. При тому, що вся бітумна черепиця Tegola має гарну якість, модель Прем’єр до того ж має невисоку ціну, що робить її особливо привабливою для кожного покупця.

Кольори колекції Premier: темно-коричневий, світло-коричневий, червоно-коричневий.

Купити Бітумну Черепицю Тегола TOP SHINGLE Premier (Прем’єр)

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола ТОП Шингл Прем’єр в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати бітумну черепицю Tegola TOP SHINGLE Premier.

TOP SHINGLE Premier

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%