0-800-300-186 показати номер

Futuro

Бітумна черепиця Тегола TOP SHINGLE Futuro – сучасний матеріал для облаштування надійної покрівлі. Нарізка гонту у вигляді прямокутників, що накладаються один на другий, створює щільне якісне покриття. Тонові переходи у межах кольору створюють об’ємний цікавий малюнок. Дах, що вкритий м’якою черепицею Футуро, виглядає нетипово та привабливо.

Кольорова гама колекції складається з м’яких, але насичених барв, що набуватимуть природності в будь-якому ландшафті. Завдяки спеціальній технології оброблення грануляту, дах буде виглядати яскраво та ошатно на протязі багатьох років. При тому, що вся бітумна черепиця Tegola має гарну якість, модель Футуро до того ж має невисоку ціну, що робить її особливо привабливою для кожного покупця.

Кольори колекції Футуро: сірий, червоний, коричневий, зелений.

Купити Бітумну Черепицю Тегола TOP SHINGLE Футуро (Futuro)

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола ТОП Шингл Футуро в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати бітумну черепицю Tegola TOP SHINGLE Futuro.

Бітумна черепиця Тегола TOP SHINGLE Futuro

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%