0-800-300-186 показати номер

Бітумна черепиця Top Shingle

Увага! Товари цієї категорії зняти з виробництва.

Бітумна черепиця Top Shingle – ідеальне співвідношення ціни та якості, вироблена за унікальними технологіями на основі бітумного компонента, скловолокна та крихти базальту. Бітумна черепиця Top Shingle буде добре пасувати будинку із сучасною архітектурою, стійка до зміни температур та вигоряння черепиця Тегола Топ Шингл надійно захистить дім від негоди на протязі багатьох років. Перевірена якість і оптимальна ціна м’якої покрівлі Тегола Топ Шингл – це основні особливості, характерні для продукції Тегола

Бітумна черепиця Top Shingle – моделі та колір

Лінія гнучкої покрівлі Тегола Топ Шингл включає чотири моделі, випускається в декількох тонах та представлена ​​в наступних фактурних секціях. Смальто (Smalto) – це популярна форма соти, Вінтаж (Vintage) – має прямокутний малюнок, Футуро (Futuro) – схожа на букву Г або куточок, Майстер Прем’єр – квадратну форму. Кольорова гама представлена чотирма основними тонами: червоним, коричневим, зеленим та сірим. Варіацій достатньо, щоб ваш будинок виглядав сучасно.

Купити бітумну черепицю Тегола Top Shingle

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола Топ Шингл в Україні, завантажте, будь ласка, прайс на бітумну черепицю Тегола або знайдіть найближчого до вас дилера на мапі України та зателефонуйте. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати бітумну черепицю Tegola Top Shingle.

Бітумна черепиця Top Shingle

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%