0 800 300-186 показати номер

Castello

Колекція Преміум Кастелло Castello з першого погляду асоціюється із середньовічними замками. Підсилює це враження кольорова гама колекції, що складається з коричневих та сірих відтінків, які нагадують натуральний камінь та дерево. Гармонійне поєднання форми та кольору надає колекції рицарської епохи відповідного вигляду. Тому колекція Преміум Кастелло стане у нагоді тим, хто бажає стилізувати свій будинок.
П’ять найменувань забарвлень дають можливість створювати унікальні покрівлі найрізноманітніших стилів. «Темний сланець» та «Старий камінь» відмінно підійдуть для будинків у готичному стилі, «Червона Європа» для сучасних ошатних котеджів, «Дерево» і «Береста» підкреслять істинних характер традиційного дерев’яного будинку. Колекція Кастелло ідеально підходить для покрівель з крутими схилами, надаючи їм виразну неповторність.

КУПИТИ БІТУМНУ ЧЕРЕПИЦЮ ТЕГОЛА ПРЕМІУМ КАСТЕЛЛО (CASTELLO)

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола ПРЕМІУМ Кастелло в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати бітумну черепицю Tegola Premium Кастелло.

Бітумна черепиця Тегола ПРЕМІУМ Кастелло Castello

Завантажити каталог

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%