0-800-300-186 показати номер

Бітумна черепиця Tegola Premium

Декоративне покриття черепиці TEGOLA ПРЕМІУМ також виконано з керамінізірованного базальтового грануляту, термін служби якого практично безмежний. Бітумна черепиця Tegola Premium, це якісний бітум, нанесений на міцну основу з чистого скловолокна, дозволяє здійснювати монтаж будь-яких форм і надійно захищає будинок від негоди.

Бітумна черепиця Тегола ПРЕМІУМ

Колекція гнучкої черепиці ПРЕМІУМ містить декілька моделей з оригінально стилізованою нарізкою гонту. Наприклад, Майстер і Шалет нагадують старовинну дранку, а Ліберті, Версаль і Кастелло асоціюються з кришами середньовічних замків. Тепер ваш будинок дійсно може виглядати як справжня фортеця!

Бітумна черепиця Tegola Premium – колір та форма

Колірна гамма черепиці ПРЕМІУМ ідеально повторює кольори натуральних покрівельних матеріалів, використовуваних в минулому столітті. Завдяки ексклюзивній технології ТЕГОЛА гнучка черепиця ПРЕМІУМ збереже захисні якості і зовнішній вигляд на довгі роки.

Форма гнучкої черепиці ТЕГОЛА ПРЕМІУМ також допомагає передати відчуття епохи. Пелюстки неправильної форми, об’єднані в двошарову структуру, зроблять покрівлю рельєфною, як ніби сделанности з лемеша, дранки або кам’яних пластин, а оригінальна ромбовидна форма черепиці додасть їй витонченість палацової архітектури.

Гнучка черепиця ПРЕМІУМ підійде Вам, якщо ви хочете побудувати справжню фортецю і при цьому захистити її не тільки від оточуючих, але й від негоди.

Купити бітумну черепицю Тегола ПРЕМІУМ

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола ПРЕМІУМ в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати бітумну черепицю Tegola Premium.

Tegola Premium

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%