0-800-300-186 показати номер

Черепиця – сонячна енергія Tegosolar

Черепиця – сонячна енергія Tegosolar унікальна розробка компанії концерну IWIS, що поєднує функції сонячних батарей з технологічними властивостями бітумної черепиці. Фотогальванічні елементи, з яких збирається верхній шар черепиці, поглинаючи сонячну енергію, виробляє електричну. В основі Тегосолар лежить бітум, який надає цим сонячним батареям гнучкості. Завдяки цьому фотогальванічна черепиця Тегосолар сумісна з будь-якою бітумною черепицею Тегола.

Сонячні батареї Тегосолар, на відміну від традиційних, мають певну міцність (витримують навіть вагу людини). Гнучкість цієї черепиці дозволяє також клеїти її на стіни і плоский дах.

Tegosolar покрита зверху полімерним шаром, який має функцію самоочищення (не потребує додаткового догляду) та властивості, що сприяють захисту від ультрафіолету і опадів.

Переваги черепиці Tegosolar:

  • Як і традиційна бітумна черепиця, фотогальванічна проста в укладанні.
  • Для монтажу не потрібно додаткове зміцнення обрешітки.
  • Не є крихким матеріалом, тому що не містить скла.
  • При невеликій вазі має високу міцність (витримує вагу людини).
  • Антибликуючу поверхню.
  • Висока продуктивність щодо звичайних сонячних батарей.
  • Ефективна робота при розсіяному світлі.
  • Робоча температура до +85 градусів Цельсія.

Купити сонячна енергія Tegosolar

Для отримання актуальної ціни сонячна енергія Tegosolar користуйтеся послугами нашого сайту: наші фахівці можуть розрахувати за індивідуальними розмірами необхідну кількість матеріалу для покрівлі. Завантаживши прайс, можна вивчити актуальні ціни на нашу продукцію. Для Вашої зручності компанія Тегола створила розгалужену мережу представників по всій Україні.

Черепиця сонячна енергія Tegosolar Тегосолар

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%