0-800-300-186 показати номер

Черепиця – очищення повітря ActiRoof

Бітумна черепиця очищення повітря Actiroof створена для очищення навколишнього середовища і відновлення екологічно комфортних умов проживання в нашому забрудненому і загазованому світі. Вкриваючи свою покрівлю цієї гнучкою черепицею, Ви робите свій внесок в очищення навколишнього середовища.

Черепиця очищення повітря Актіруф покрита спеціальним складом, що містить фотокаталітичні гранули з діоксидом титану, який запускає фотокаталітичні процеси окислення. При цьому оксиди азоту перетворюються в біоксіди азоту. Це означає, що під дією сонячного ультрафіолетового випромінювання смог, шкідливі сполуки, що містяться в повітрі, і, навіть, віруси, перетворюються в молекули, безпечні для людського життя. Після утворення на поверхні покрівлі солей, що вже не несуть загрозу для навколишнього середовища, вони просто змиваються з неї дощем.

Виробляється Actiroof в простій прямокутної нарізці в трьох кольорах: зелений, синій, сірий.

Купити очищення повітря Actiroof

Для отримання актуальної ціни очищення повітря Актируф користуйтеся послугами нашого сайту: наші фахівці можуть розрахувати за індивідуальними розмірами необхідну кількість матеріалу для покрівлі. Завантаживши прайс, можна вивчити актуальні ціни на нашу продукцію. Для Вашої зручності компанія Тегола створила розгалужену мережу представників по всій Україні.

очищення повітря Actiroof

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%