0-800-300-186 показати номер

Бітумна черепиця NobilTile

Увага! Товари цієї категорії зняти з виробництва.

Бітумна черепиця NobilTile – нова гнучка полімерна черепицяконцерну Tegola, що є відомим всьому світу розробником передових технологій. Ексклюзивні досягнення компанії дозволяють створювати покрівельні матеріали, що гарантують довгі роки служби.

В основі нової бітумної черепиці NobilTileскловолокно, виготовлене за новою технологією плетіння волокон. Воно дозволяє створити оптимальну щільність армуючого шару і збільшити його міцність на 30%.

У якості верхнього шару використовується базальтовий гранулят трьох різних фракцій, що забезпечує суцільне і надійне зовнішнє покриття. Фарбування відбувається неорганічними пігментами при температурі вище 650 ° С. Цей процес дозволяє отримати насичені кольори на весь термін служби черепиці.

У якості полімерного наповнювача служить АПП-модифікований бітум, який гарантує стійкість черепиці до перепадів температури, сонячного випромінювання і появи грибка.

Лінія гнучкої черепиці Тегола НобілТайл включає 18 варіантів в п’яти формах нарізки, що дозволяє знайти рішення для будь-якого проекту.

Купити бітумну черепицю Тегола NobilTile

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола NobilTile в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас партнера у вашому місті на нашій мапі. Наші регіональні представники нададуть інформацію про можливі розпродажі та акції, що дасть вам можливість недорого придбати гнучку бітумну черепицю зі знижкою.

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%