0 800 300-186 показати номер

Бітумна черепиця NobilTile

Бітумна черепиця NobilTile – нова гнучка полімерна черепицяконцерну Tegola, що є відомим всьому світу розробником передових технологій. Ексклюзивні досягнення компанії дозволяють створювати покрівельні матеріали, що гарантують довгі роки служби.

В основі нової бітумної черепиці NobilTileскловолокно, виготовлене за новою технологією плетіння волокон. Воно дозволяє створити оптимальну щільність армуючого шару і збільшити його міцність на 30%.

У якості верхнього шару використовується базальтовий гранулят трьох різних фракцій, що забезпечує суцільне і надійне зовнішнє покриття. Фарбування відбувається неорганічними пігментами при температурі вище 650 ° С. Цей процес дозволяє отримати насичені кольори на весь термін служби черепиці.

У якості полімерного наповнювача служить АПП-модифікований бітум, який гарантує стійкість черепиці до перепадів температури, сонячного випромінювання і появи грибка.

Лінія гнучкої черепиці Тегола НобілТайл включає 18 варіантів в п'яти формах нарізки, що дозволяє знайти рішення для будь-якого проекту.

Купити бітумну черепицю Тегола NobilTile

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола NobilTile в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас партнера у вашому місті на нашій мапі. Наші регіональні представники нададуть інформацію про можливі розпродажі та акції, що дасть вам можливість недорого придбати гнучку бітумну черепицю зі знижкою.

Завантажити каталог

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%