0-800-300-186 показати номер

Алюмінієва черепиця Tegola Ultimetal

Унікальна алюмінієва гнучка черепиця Тегола Ultimetal – новий винахід компанії Канадезе SpA. У цієї бітумної черепиці відсутня класична кам’яна крихта. Верхній шар покрівельного матеріалу зроблений з легкого і міцного алюмінію, який покритий полімерним барвником з матовою текстурою. Новітня унікальна технологія виготовлення верхнього шару дозволяє при відносно невисокій ціні матеріалу, гарантувати надійність і безпеку покрівлі на довгі роки.
Алюмінієву черепицю Tegola Престиж Алю Ultimetal можна використовувати в декількох стилістичних напрямках. Вона підійде як будівлям православної архітектури, так і ультрасучасним котеджам, які мають кубічні форми. Таке покрівельне покриття буде помітно відрізнятися від більш традиційних кольорів і форм, тому весь дизайн будинку повинен бути продуманий і витриманий у відповідній стилістиці.
Колірна палітра Tegola Ultimetal традиційно дає кілька варіантів забарвлень на вибір: натуральний алюміній, насичений сланцевий, класичний бронзовий, благородний золотий.

Купити алюмінієву черепицю Тегола Ultimetal

Щоб дізнатися актуальні ціни на продукцію Tegola, достатньо завантажити прайс з нашого сайту. Наша компанія Тегола Україна має розгалужену по всій території країни мережу представників. Якщо ви бажаєте подивитися взірці бітумної черепиці та купити наш покрівельний матеріал, найближчого дилера можна вибрати за допомогою мапи на нашому сайті.

Бітумна черепиця Тегола Ultimetal Tegola

Завантажити каталог

Відправити креслення на розрахунок

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%