0-800-300-186 показати номер

Укріплення асфальтобетонних покриттів

Геосітка для укріплення асфальтобетонних покриттів, отримана переплетенням скловолокна із захисним покриттям (SBR, EVA). Пропонуються дві модифікації XGrid FG з різною міцністю на розрив 50 і 100 кН / м (однаковою в обох напрямках).

Зміцнення дорожньої основи -1Максимальне значення відносного подовження у кожної з геосіток 3 – 4% дозволяє матеріалу сприймати частина навантаження, що виникає при проходженні важкого транспорту безпосередньо на синтетичний шар, скорочуючи навантаження на нижні шари конструкції.

установка фг

Використання геосіток зі скловолокна дозволяє поліпшити характеристики бітумного покриття за рахунок їх високого модуля пружності. На відміну від інших варіантів посилення поверхні геосітки зі скловолокна XGrid FG не створюють жодних проблем при подальшому фрезеруванні асфальтобетонної поверхні.

Укладка ФГ
Для кращого зчеплення матеріалу рекомендується попередньо полити оброблювану поверхню бітумною емульсією і передбачити пластикові кріплення, щоб матеріал не зрушувався під час укладання асфальту.Зміцнення дорожньої основи -3

 

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%