0-800-300-186 показати номер

Заміна бетонної підготовки

Плити фундаментів і плиткові підлоги укладають на спеціально підготовлену основу. Ця основа являє собою шар з бетону (В 7,5) з метою отримання рівної поверхні, відомий у будівельній термінології як «тощий бетон», товщиною 15 сантиметрів.

Укладання такої основи вимагає виконання відповідного обсягу виїмки грунту, його вивезення з будівельного майданчика, доставки бетону, виконання бетонних робіт при певних погодних умовах і витримки основи протягом певного проміжку часу. Ці роботи мають високу вартість, їх складно планувати за часом виконання, вони часто призводять до порушення графіків будівництва об’єктів.

Компанія «Тема» пропонує альтернативний варіант заміни «тощого бетону» за допомогою мембран системи Тефонд. ГеомембраниТефонд, Тефонд ПЛЮС і Тефонд НР, виконують функції стабілізуючого, розділяючого та ізолюючого шару конструкції. Такий метод досить зручний з практичної та технічної точок зору, а також дає відчутні економічні переваги. Геомембрани системи Тефонд захищають бетон від вологи, а також від хімічного і біологічного впливу навколишнього середовища.11

Профільована мембрана Тефонд створює оптимальні умови для стабілізації бетону, тому що необхідне бетону «цементне молоко» не йде в грунт. Профільована поверхня мембрани надає їй необхідну жорсткість, що дозволяє укладати арматурний каркас безпосередньо на неї і бетонувати. Площа поверхні Тефонд за рахунок виступів перевищує рівну на 25%. Чим більше площа поверхні, тим менше тиск на нижні шари основи. Шипована поверхня мембрани створює додаткове тертя в основі, стримуючи тріщинотворення плити. Застосовуючи профільовану мембрану Тефонд ВИ виграєте час, необхідний для укладання й набору міцності бетонної підготовки, а отже гроші.

12

Технологія заміни бетонної підготовки дозволяє:

  • Забезпечити високі темпи виробництва робіт (2000-3000 м² / зміна)
  • Уникнути витрат часу на створення бетонної підготовки
  • Істотно знизити трудомісткість робіт
  • Захистити від вологи фундаментну плиту
  • Знизити фінансові витрати

Переваги при використанні профільованих мембран Тефонд

  • Висока механічна міцність.
  • Водонепроникність – механічний замок з герметиком і самоклеюча стрічка “ELOTENE” в місцях поперечного напуску матеріалу.
  • Швидкість і легкість укладання – не потрібно спеціальне обладнання.
  • Зниження трудомісткості робіт і забезпечення високих темпів їх виробництва.
  • Економія часу і фінансових витрат на створення бетонної підготовки.
+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%