0-800-300-186 показати номер

Укріплення схилів

Сьогодні ще сильніше відчувається необхідність рішень, вплив яких на навколишнє середовище буде мінімальним. Що стосується виконання армогрунтових конструкцій, то використання геосіток в поєднанні з грунтами певних характеристик дозволяє створювати підтримуючі конструкції, практично не впливають на навколишнє середовище.

Укріплення схилів -1Розташовані шарами, що не перевищують 60 см, армогрунтових конструкції камуфлюються за рахунок рослинного покриву на лицьовій стороні. Крім озеленених армогрунтових конструкцій геосітки XGrid використовуються також у всіх випадках, коли існує необхідність поліпшити геотехнічні характеристики нижележащих грунтів, схильного зсувів. Типовим прикладом такого застосування може стати зміцнення і стабілізація основ автомобільних або залізниць, а також схилів, що не перевищують 45 °.

Укріплення схилів -2

Застосування XGrid для створення терасових виноградників

Укріплення схилів -3

Фотомонтаж показує останній етап виконання армогрунтових конструкції: Гідропосів і кінцевий результат

Укріплення схилів -4

Зведення армогрунтових конструкції для захисту дороги від зсувів. Конструкція ідеально вписується в навколишній ландшафт.

Укріплення схилів -5

Зведення армогрунтових конструкції для захисту дороги від зсувів. Конструкція ідеально вписується в навколишній ландшафт.

Укріплення схилів -6

У районах житлової забудови характеристики XGrid допоможуть втілити найсміливіші фантазії проектувальника.

Застосування XGrid PET дозволяє зводити конструкції, як в галузі житлового будівництва, так і в області ландшафтних робіт. В обох випадках кінцевим результатом стане структура, повністю відповідна проектним навантажень і умов і повністю інтегрована в навколишнє середовище. XGrid PET повністю виконує свої завдання (укріплює і армує шари грунту), не впадаючи в очі і з мінімальним впливом на природу.

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%