0-800-300-186 показати номер

Полігони ТПВ

Полігони відходів на сьогоднішній день являють собою область підвищеного соціального і економічного інтересу. У цілях не нанесення шкоди навколишньому середовищу і здоров’ю людини, відходи будь-яких видів ізолюються. Такі полігони мають високу витратну вартість проектування, улаштування та експлуатації, що сильно вдаряє по бюджету окремих підприємств і, побічно, городян. Компанія Тема, що спеціалізується в області дренажних і протиерозійних систем, систем протифільтраційному захисту грунтів, ставить свій десятирічний досвід на службу проектування таких полігонів. Наші дренажні геокомпозіти, армуючі геосітки, протиерозійні мати і геомембрани із захисними функціями володіють високою ефективністю і дозволяють проектувати при умовах неприпустимих для використання традиційних матеріалів. Використання нашої продукції дозволяє скоротити витрати на влаштування основи і рекультивуючого шару, гарантуючи найвищий рівень ефективності при експлуатації і найкоротші терміни виконання робіт.

Полігони ТПВ-1

Переваги геосинтетичних матеріалів перед натуральними

Протиерозійні мати. Протиерозійні геомати групи K-Mat захищають рослинність на стадії зростання. Пишна і багата рослинність захищає грунт від вимивання через дощі і вітри і, таким чином, не піддає нижчерозташовані шари найсильнішому метеорологічному впливу, яке може призвести до небезпеки просідання ґрунту. Наявність грунтозахисних геоматов групи K-Mat дозволяє захистити бічні схили полігону від вимивання, а також значною мірою покращують його естетичний вигляд.

Зміцнення. Нормативні вимоги не враховують різні геометричні форми полігону, деякі з яких не дозволяють відповідати встановленим вимогам. Дійсно, якщо проектний кут більше фактичних кутів тертя між матеріалами, відбудеться неминуче сповзання шарів, що спричинить за собою нанесення шкоди захисному і дренажному верствам. Можливими рішеннями можуть стати:

  • Проектування пологіших полігонів;
  • Створення схилів з великою кількістю берм;

Полігони ТПВ-2Дренаж дощових вод і відведення біогазу (покриття). У додавання до проблеми міцності щебневого шару при певному нахилі, необхідно враховувати і значну кількість витрат, яка знадобиться при створені полігону (шар 0,5 м для дощових вод і 0,5 м для відводу біогазу). У цьому випадку використання дренажних геоматеріалов має такі переваги: ​​

  • Збільшення приблизно 1 м2 відходів на 1м2 площі;
  • Більш низька вартість, ніж дренаж на основі щебеню;
  • Скорочення кількості транспорту для доставки матеріалу в співвідношенні 1: 200 (з відповідним скороченням витрат на транспорт і термінів доставки матеріалів на майданчик);
  • Скорочення термінів будівництва полігону завдяки швидкому укладанні геоматов в порівнянні зі швидкістю укладання щебеню.

Полігони ТПВ-3Захист .Іноді полігон влаштовується з досить сильно похилими поверхнями. У таких випадках використання геомембрани здатне забезпечити таку ж ступінь гідроізоляції, як і 0.5 м глини. У дійсності, даний норматив допускає (на підставі гідравлічної еквівалентності) використання штучного захисту там, де природна не відповідає вимогам. Крім цього, можуть бути перераховані наступні переваги:

  • Збільшення приблизно 0,5 м3 відходів на 1м2 площі;
  • Більш низька вартість, ніж глина € / м2;
  • Скорочення кількості транспорту для доставки матеріалу.
+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%