0-800-300-186 показати номер

Гідроізоляція фундаменту

Вода, просочується з грунту і його природна вологість – ось основні причини поступового руйнування підземних конструкцій і погіршення мікроклімату підвальних приміщень. Відсутність надійного захисту фундаментної плити або перекриття від вологи з часом призводить до виникнення і розвитку негативних процесів в конструкції будівлі в цілому. Залежно від типу підлогового покриття, вологи або дощу, що проникають крізь перекриття або плиту фундаменту, можуть проявлятися по-різному:

  • плиткове покриття легко пропускає вогкість і сприяє підтримці високої відносної вологості всередині приміщення;
  • вінілове покриття (лінолеум), що є по суті водонепроникним, має тенденцію до утворення здуття і міхурів з причини руйнування клеїть складу;
  • на дерев’яних підлогах з’являється цвіль і інші грибкові утворення. Ще одна проблема приміщень, що перебувають у прямому контакті з грунтом, до радону, здатного накопичуватись у підвалах у великих чи малих кількостях, і становить небезпеку для здоров’я людей. Застосування надійного захисту від газу перешкоджає його скапливанию в приміщеннях і сприяє відводу газу уздовж стін в атмосферу

Гидроизоляция -1У разі відсутності грунтових вод, Тефонд ПЛЮС, покладений під фундаментну плит у виступами вниз, сприяє відводу грунтової вологи в сторону від споруд. При цьому виключається безпосередній контакт бетону з грунтом і, крім того, зберігаються фізико-механічні властивості бетону. У разі присутності грунтових вод при постійному контакті фундаментної плити з водою, необхідно укласти один-два шари гідроізоляційного матеріалу на виконану належним чином і вирівняну підготовку. Вільні краї гідроізоляції згодом повинні бути заведені на вертикальні стіни. Гидроизоляция -2За тим на гідроізоляцію укладається виступами вгору Тефонд ПЛЮС, оберігаючи її від механічних пошкоджень і створюючи ідеальну поверхню для виготовлення армованої фундаментної плити. Тефонд ПЛЮС утворює додатковий захист перекриття від грунтових вод. Захисний шар, утворений покриттям Тефонд ПЛЮС, служить надійним бар’єром для радону, запобігаючи його скупчуванню в підвалах і сприяючи висновку цього газу в атмосферу.

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%