0 800 300-186 показать номер

КОМПАНИЯ

Mazzer

«Я займаюся виробництвом гнучкої черепиці вже майже 40 років. Коли виробництво Tegola тільки починалося — гнучка черепиця була новим продуктом на ринку Європи. І вона істотно відрізнялася від тієї черепиці, яку завод виробляє сьогодні. Всі роки компанія працювала над поліпшенням кожного елемента, що становить черепицю Tegola і це завжди робило черепицю Tegola кращою на ринку.» — Лучіано Маццер, засновник і власник корпорації IWIS.

Tegola — торгова марка корпорації IWIS, яка була заснована в 1977 році в Італії. Першим підприємством корпорації став завод TegolaCanadese, що отримав свою назву за походженням матеріалу. Сьогодні в структуру корпорації входять більше 10 заводів по всьому світу, які займаються виробництвом матеріалів для скатних і плоских покрівель, гео-синтетики, шіповідних мембран і т.п.map

Головні виробничі потужності розташовуються в місті Вітторіо-Венето, розташованому між Доломітових Альп і Венецією. Тут виробляється бітумна черепиця Tegola. Заводтакож виготовляє черепицю на замовлення інших компаній під їх торговими марками. Завод в Вітторіо-Венето працює цілодобово і виготовляє також широкий асортимент гео-синтетичних матеріалів,
які продаютьсяв усьому світі.

Майже 40 років в 73 країнах 5000 людина забезпечують виробництво і реалізацію майже 15000000 м2 бітумної черепиці Tegola і більше 25000000 м2 гео-синтетичних матеріалів TeMa. У кожному продукті ми втілюємо наше стремленіек технологіям, якістю і дизайну. Тому наша продукція застосовується для реалізації найвідповідальніших проектів у всьому світі.

IMG_7522ООО «TЕГОЛА-Україна» — офіційне представництво концерну IWISв України. Ми пропонуємо нашим партнерам повну лінійку продукції під брендами Tegolaі TeMa. З 2004 року ми є одним з лідерів ринків гнучкої черепиці і гео-синтетичних матеріалів. Своїм партнерам ми надаємо вигідні умови співпраці, широку складську програму і найякіснішу підтримку продажів. Наші покупці отримують продукцію від виробника з офіційною гарантією.

+38 044 501-12-18 показать номер
, 0 800 300-186 показать номер
03680, г. Киев, ул. Пироговский шлях (Краснознаменная), 34, к. 3.

Карта сайта
Отзыв: "Хорошая итальянская компания. Покупал у них битумную черепицу и гидроизоляцию, уже больше 5 лет доволен качеством. Спасибо!"
СКИДКА 5%