0-800-300-186 показати номер
Теплоізоляційні панелі з поліуретану – це комфорт вашого життя: у будинку прохолодно влітку й тепло взимку!

Теплоізоляційні матеріали

Polyiso

Теплоізоляційні жорсткі пінополіуретанові плити (PIR)
Tegotherm Polyiso
скорочують витрати на опалення вже в першу зиму:
сучасні європейські будівельні технології для вас.

Інноваційна комфортна теплоізоляція

PIR – це теплоізоляційні матеріали останнього покоління. Їх використання дозволяє досягти необхідного коефіцієнта теплопередачі конструкцій при значно меншій товщині утеплення – на 15 %, і вазі – у 7 разів порівняно з матеріалами з аналогічними теплоізоляційними здатностями.

PIR належать до нового класу утеплювачів із модифікованим складом, вони ефективніше справляються із завданнями термоізоляції будівель, ніж скло та мінеральна вата, полістирол та інші, – у 1,5-2 рази. Коефіцієнт теплопровідності Tegotherm Polyiso – 0,023.

Теплоізоляційні панелі Tegotherm Polyiso виконані з пінополіізоціанурата, основна властивість якого – зменшення теплопередачі між двома середовищами з різною температурою.

У літню пору така теплоізоляція затримує теплову хвилю ззовні, взимку – зберігає тепло всередині приміщення. За рахунок цього забезпечується зниження витрат на опалення та навантаження на екологію.
У новому продукті концерну IWIS реалізовано значні технічні переваги: ​​плити Tegotherm Polyiso швидко монтуються, екологічні й безпечні, стійкі до механічних і температурних деформаційних змін, тому можуть застосовуватися і в промисловості, і на експлуатованих покрівлях за температури від -40 °С до + 90 / 100 °С.
Теплоізоляційні плити PIR із двох боків покриті багатошаровою газонепроникною плівкою, що дозволяє використовувати їх для будь-яких теплоізоляційних завдань, у тому числі на стінах, підлогах, скатних і плоских дахах із бітумним, синтетичним покриттям, що експлуатується. Термін експлуатації Tegotherm Polyiso – не менше 50 років.

Tegotherm Polyiso Super
Tegotherm Polyiso AVF
Tegotherm Polyiso ALU
Tegotherm Polyiso VV-VV
Tegotherm Polyiso VB-VB
Tegotherm Polyiso CB-CB

Застосовність Tegotherm Polyiso

Теплоізоляційні панелі PIR із пінополіізоціанурата широко використовуються в житловому, промисловому, комерційному та сільськогосподарському будівництві. Універсальність цього утеплювача обумовлена ​​зменшеною на 15 % товщиною панелей, відмінною адгезією до покрівельних мембран і пароізоляції, швидкістю монтажу теплоізоляційних плит PIR без необхідності використання клейових систем, а також нековзною поверхнею, що важливо під час роботи на похилих дахах.

Теплоізоляційні матеріали Tegotherm Polyiso від Tegola сумісні з усіма типами будівельних систем, а ідеальні механічні характеристики дозволяють використовувати їх у локаціях із високими навантаженнями.

Сфери використання плит із пінополіуретану:
– Плоска покрівля із синтетичним, у тому числі баластним покриттям; бітумною мембраною, покриттям металевим листом і садом на даху;
– Скатна покрівля під цементним або керамічним дахом із захисним покриттям; На рейках і з бітумною черепицею;
– Теплоізоляція стін зовні, усередині, а також пустот у них;
– Теплоізоляція підлоги в житлових і промислових будівлях.

Tegotherm Polyiso також може використовуватися як додатковий термоізоляційний шар у модернізованих будівлях.

Переваги Tegotherm Polyiso

Мінімальне значення коефіцієнта теплопровідності, а значить, і високий рівень теплоізоляції досягається за рахунок закритої пористої структури й покриття поверхонь панелей захисною газонепроникною алюмінованою плівкою.

Відмінні механічні властивості: панелі Tegotherm Polyiso забезпечують достатню величину опору до стискання, яка перевищує очікувані навантаження в будівлях, у тому числі промислових, що обумовлює абсолютну безпеку їх використання для підлоги та для експлуатованих покрівель.

Стабільність розмірів за високої та низької температур від -40 °С до + 90 / 100 °С – це дуже важлива властивість: здатність витримувати найсуворіші умови експлуатації, у т. ч. під час монтажу з покриттям гарячим бітумом.

Швидкість і простота монтажу: розміри та легкість панелей, компактність габаритів піноматеріалу й простота різання дозволяють швидко та просто встановлювати їх у необхідних місцях.

Теплоізоляційні панелі Tegotherm Polyiso відповідають нормам пожежної безпеки. Класифікація за показниками пожежної небезпеки відповідно до діючих норм (UNI EN 11925-2 / UNI EN 13501-1): моделі Super, AVF, CB-CB і VB-VB відносяться до Єврокласу F; моделі VV-VV і ALU – до Єврокласу Е, ALU – сертифіковано за групою горючості Г1.

Взимку, обмежуючи розсіювання тепла, панелі PIR зменшують енерговитрати на опалення, водночас зберігаючи комфортну температуру внутрішньої поверхні стін по периметру. Влітку панелі Tegotherm Polyiso стримують і затримують теплову хвилю, яку створює зовні гаряче повітря, забезпечуючи поліпшення умов усередині приміщень.

Tegotherm Tegotherm Polyiso – це матеріал, який відмінно суміщається із життєдіяльністю людей та не впливає на санітарний стан приміщення: пінополіуретан, який входить до його складу, є хімічно інертним, а контакт із ним не викликає алергічних реакцій.

Закрита структура осередків піни є причиною мінімального вологовбирання плит Tegotherm Polyiso.

Хімічно стабільна структура плит Tegotherm Polyiso означає, що клей, герметики, бітуми, мастики та інші хімічні продукти, що використовуються під час робіт, не пошкоджують панелі. Панелі PIR також проявляють стійкість до впливу мийних засобів, кислот і розріджувачів.

Із Tegotherm Polyiso немає ризику гниття. Навпаки, гарантована неможливість потрапляння через захисну плівку цвілі, комах, мікроорганізмів, щурів та інших гризунів.

Легкість і зменшена товщина: завдяки відмінним властивостям теплоізоляції товщина шару утеплення може бути зменшена. При цьому також скорочуються витрати на доставку та матеріали, поліпшується естетика приміщень.

Панелі Tegotherm Polyiso – це інноваційна розробка концерну IWIS (до якого входить TEGOLA Україна), захищена міжнародним патентом PTC / 2015/000025.

Як вибрати теплоізоляційний матеріал

Завантажити та роздрукувати таблицю ви можете за посиланням.

Відповідність стандартам

Теплоізоляційні панелі з поліуретану Tegotherm Polyiso забезпечують високу теплоізоляцію за низьких температур і підвищеної вологості.

Найвищий контроль якості виробництва відповідно до Європейського стандарту UNI-EN-13165.

Телефонуйте
зараз 0 800 300-186показати номер

(безкоштовно для вас)

або замовте зворотній дзвінок.

  • Отримайте безкоштовні рекомендації від професіоналів будівельного ринку.
  • Виконаємо безплатний розрахунок кількості матеріалу для вашого об’єкта.
  • Доставка в будь-який регіон України за погодженням із вами.
  • Офіційне представництво в Україні виробника Tegotherm Polyiso (IWIS Group, Італія).
+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%