0-800-300-186 показати номер

Перелік нерекомендованих компаній

Компанія “Тегола – Україна” є однією з найдосвідченіших компаній на ринку України. Ми поставляємо якісні покрівельні матеріали власного виробництва в Україну більше 12 років. Протягом цього періоду у компанії сформувалися і зміцнілися надійні відносини з великою кількістю партнерів по бізнесу і прямих клієнтів.

Вважаємо за необхідне попередити наших дійсних і потенційних партнерів і клієнтів про те, що на сьогоднішній день на території України існують «сірі» компанії, які користуються ім’ям нашого відомого бренду для залучення клієнтів.

У зв’язку з цим, на єдиному в Україні, офіційному сайті представництва компанії Tegola Canadese і холдингу IWIS, з’явилася ця сторінка, де ми будемо розміщувати перелік інтернет-ресурсів і компаній, які не пов’язані контрактом c Tegola Canadese і холдингом IWIS.

Впевнені, що ця інформація допоможе розібратися Вам, шановні клієнти і партнери, де варто купувати висококласні інноваційні покрівельні та будівельні матеріали Tegola, Tema, Safety, Eloten, Termoreflex і багато інших. Де Вас забезпечать якісним сервісом, достовірною інформацією і підтримають гарантію. Список компаній-партнерів і торгових представників компанії «Тегола-Україна» ви знайдете на нашій мапі.

Успішного бізнесу і задоволення від застосування надійних матеріалів від компанії «Тегола-Україна»!

Директор Тегола-Україна,
Вадим Васильович Бровчук

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%