0-800-300-186 показати номер

Компанія

Mazzer

«Я займаюся виробництвом гнучкої черепиці вже майже 40 років. Коли виробництво Tegola тільки починалося – гнучка черепиця була новим продуктом на ринку Європи. І вона істотно відрізнялася від тієї черепиці, яку завод виробляє сьогодні. Всі роки компанія працювала над поліпшенням кожного елемента, що становить черепицю Tegola і це завжди робило черепицю Tegola кращою на ринку.» – Лучіано Маццер, засновник і власник корпорації IWIS.

Tegola – торгова марка корпорації IWIS, яка була заснована в 1977 році в Італії. Першим підприємством корпорації став завод Tegola Canadese, що отримав свою назву за походженням матеріалу. Сьогодні в структуру корпорації входять більше 10 заводів по всьому світу, які займаються виробництвом матеріалів для скатних і плоских покрівель, гео-синтетики, шиповидних мембран і т.п.map

Головні виробничі потужності розташовуються в місті Вітторіо-Венето, розташованому між Доломітових Альп і Венецією. Тут виробляється бітумна черепиця Tegola. Завод також виготовляє черепицю на замовлення інших компаній під їх торговими марками. Завод в Вітторіо-Венето працює цілодобово і виготовляє також широкий асортимент гео-синтетичних матеріалів,
які продаються в усьому світі.

Майже 40 років в 73 країнах 5000 людина забезпечують виробництво і реалізацію майже 15000000 м2 бітумної черепиці Tegola і більше 25000000 м2 гео-синтетичних матеріалів TeMa. У кожному продукті ми втілюємо наше стремління до технологій, якісті й дизайну. Тому наша продукція застосовується для реалізації найвідповідальніших проектів у всьому світі.

IMG_7522ТОВ «TЕГОЛА-УКРАЇНА» – офіційне представництво концерну IWIS в Україні. Ми пропонуємо нашим партнерам повну лінійку продукції під брендами Tegolaі TeMa. З 2004 року ми є одним з лідерів ринків гнучкої черепиці і гео-синтетичних матеріалів. Своїм партнерам ми надаємо вигідні умови співпраці, широку складську програму і найякіснішу підтримку продажів. Наші покупці отримують продукцію від виробника з офіційною гарантією.

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%