0 800 300-186 показати номер

Бітумна черепиця Tegola Premium

Декоративне покриття черепиці TEGOLA ПРЕМІУМ також виконано з керамінізірованного базальтового грануляту, термін служби якого практично безмежний. Бітумна черепиця Tegola Premium, це якісний бітум, нанесений на міцну основу з чистого скловолокна, дозволяє здійснювати монтаж будь-яких форм і надійно захищає будинок від негоди.

Бітумна черепиця Тегола ПРЕМІУМ

Колекція гнучкої черепиці ПРЕМІУМ містить декілька моделей з оригінально стилізованою нарізкою гонту. Наприклад, Майстер і Зодчий нагадують старовинну дранку, а Ліберті, Версаль і Кастелло асоціюються з кришами середньовічних замків. Тепер ваш будинок дійсно може виглядати як справжня фортеця!

Бітумна черепиця Tegola Premium – колір та форма

Колірна гамма черепиці ПРЕМІУМ ідеально повторює кольори натуральних покрівельних матеріалів, використовуваних в минулому столітті. Завдяки ексклюзивній технології ТЕГОЛА гнучка черепиця ПРЕМІУМ збереже захисні якості і зовнішній вигляд на довгі роки.

Форма гнучкої черепиці ТЕГОЛА ПРЕМІУМ також допомагає передати відчуття епохи. Пелюстки неправильної форми, об’єднані в двошарову структуру, зроблять покрівлю рельєфною, як ніби сделанности з лемеша, дранки або кам’яних пластин, а оригінальна ромбовидна форма черепиці додасть їй витонченість палацової архітектури.

Гнучка черепиця ПРЕМІУМ підійде Вам, якщо ви хочете побудувати справжню фортецю і при цьому захистити її не тільки від оточуючих, але й від негоди.

Купити бітумну черепицю Тегола ПРЕМІУМ

Якщо ви бажаєте дізнатися ціну та купити бітумну черепицю Тегола ПРЕМІУМ в Україні, завантажте, будь ласка, наш прайс або знайдіть найближчого до вас дилера на нашій мапі. Наші регіональні представники завжди готові допомогти вам придбати бітумну черепицю Tegola Premium.

Бітумна черепиця Tegola Premium

+38 044 501-12-18 показати номер
, 0 800 300-186 показати номер
03680, м. Київ, вул. Пирогівський шлях (Червонопрапорна), 34, к. 3.

Мапа сайту
Відгук: "Гарна італійська компанія. Купував у них бітумну черепицю та гідроізоляцію, вже більше 5 років задоволений якістю. Дякую!"
ЗНИЖКА 5%